UECHI RYU SEMINAR

Veliki sportski karate događaj u gradu Rijeci, 09.ožujka 2013.godine ostavio je mnoge učesnike u velikom raspoloženju, motivaciji i želji za ulaskom karatea na Olimpijske igre 2020.g. Ovom htijenju dali su svoj doprinos karate klubovi Primorsko Goranske Županije, sa oko 120 učesnika seminara,  a među njima bilo je i 20 karatista iz Čabra. Na seminaru se organizirao ispit za viša zvanja u karateu, trening tradicionalnog Uechi ryu i Shotokan karatea kao i trening sportskog karatea u borbama i katama. Naravno, cijela manifestacija okrunjena je prikazom karate vještine od najboljih karatista kao i podjela priznanja najzaslužnijim trenerima. Ovaj poseban sportski događaj održan je pod motom “Djeca su naša budućnost, karate na Olimpijskim igrama 2020.g. naša je želja.”

Film: http://www.youtube.com/watch?v=ekFYqO9MYJk&feature=share

DSC_0774

Upisano u: Događanja, Razno