UDRUZI MLADIH „MOTUS“ DODIJELJENA GODIŠNJA NAGRADA I JAVNO PRIZNANJE GRADA ČABRA ZA 2013. GODINU

Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Čabra, održanoj 12. rujna 2013. u prostorijama Doma kulture u Tršću, Udruzi mladih „Motus“ dodijeljena je Godišnja nagrada i javno priznanje Grada Čabra za 2013. godinu, za osmišljavanje i realizaciju sportskih, kulturnih i drugih programa, projekata i priredbi u svrhu poboljšanja kvalitete života mladih na području grada Čabra.

            I ove školske godine Udruga nastavlja s provođenjem aktivnosti karatea i plesa. U suradnji s KK „Delta“ Rijeka i trenerom Nevenom Petrovićem, treninzi karatea započinju 21. rujna 2013. od 10.00 sati u prostorijama sportske dvorane u Čabru, a sve zainteresirane plesačice i plesači od 4 do 10 godina, mogu se uključiti u plesnu skupinu koju će i ove godine voditi učiteljica Sanda Erent.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Upisano u: Događanja, Razno