RIJEKA DANCE SPEKTAKL 

            26. travnja 2014. godine u Tower centru Rijeka održalo se veliko plesno natjecanje plesnih skupina s područja Primorsko-goranske županije. Natjecanju su prisustvovale i plesačice plesne skupine „Motus“, te su osvojile drugo mjesto s plesnim točkama „On the floor“ i „Ples kaubojki“ u plesnoj kategoriji rekreacijski fitness i plesnoj disciplini formacija. Plesačice su se natjecale u dobnoj kategoriji djeca (8 – 12 godina), a tijekom godine s njima je radila učiteljica Sanda Erent.

Plesačice su izrazito zadovoljne postignutim uspjehom i ističu kako im je odlazak na ovakvu vrstu nastupa bio jedno lijepo i nezaboravno iskustvo koje svakako žele ponoviti.


OLYMPUS DIGITAL CAMERADSCN3520DSCN3525
OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSCN3536DSCN3528DSCN3535

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

DSCN3540DSCN3537

DSCN3538

DSCN3543DSCN3541DSCN3542

 

 

 

Upisano u: Događanja, Razno