Ožujak, 2015.g.

PLESAČICE IZ ČABRA OSVOJILE PRVE MEDALJE

 

21.ožujka 2015.g.,  u Tower centru u Rijeci, održalo se veliko plesno natjecanje „RIJEKA DANCE Spektakl „ na kojem su plesačice plesne skupine „Motus“ iz Čabra i ove godine postigle veliki uspjeh osvojivši drugo mjesto s plesnim točkama u kategoriji cicibana i djece. Natjecanje se odvijalo po plesnim kategorijama, a plesačice su se natjecale u plesnoj disciplini sportskih rekreacijskih plesova. Za svoj trud i izuzetno lijepu plesnu koreografiju koju je osmislila trenerica Sanda Erent djevojčice su osvojile srebrne medalje. Ovo je još jedan u nizu lijepih uspjeha koji Udruga mladih „Motus“ iz Čabra postiže za rad s djecom i mladima.

DSCN4252

 

Prosinac, 2014.g.

DSC00565DSC00566


 

 

 

 

 

DSC00568DSC00572

 

 

 

 

 

 

 Božićna predstava u Gerovu

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Božićna predstava u Čabru

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mažuretkinje na Božićnom koncertu u Tršću