ČABARSKA BOŽIĆNA BAJKA IZ GODINE U GODINU POSTAJE SVE POSJEĆENIJA

Prošlog vikenda Župni ured u Čabru zasjao je u punom blagdanskom sjaju zahvaljujući Udruzi mladih “Motus”, časnim sestrama Kćeri Marije Pomoćnice i vrijednim učenicima koji su zajednički realizirali četvrtu u nizu Čabarsku božićnu bajku. U brojnim radionicama učenici su izradili adventske vjenčiće, kuglice za bor, blagdanske svijećnjake, magnete za frižidere s božićnim motivima, vesele bubamare i ukrasna božićna drvca, a najmlađi su sudjelovali i u božićnim igrama s različitim zadatcima. Najzanimljiviji dio Božićne bajke i ove je godine bilo veselo druženje u božićnom kinu gdje su se učenicima prikazivali filmovi za djecu blagdanske tematike. Putovima još jedne u nizu božićne bajke učenike su vodili: Sanda Erent, Sanja Križ, Tea Jotić, Tina Malnar, Marija Arh, Mateja Štimac i Elen Markovčić.

312

645

7 98

10 1211

13 1514

181617

211920

22 23

 

DSC01324DSC01319

Upisano u: Događanja, Razno